Bizi Keşfedin!

Artık günümüzde dijital mecralarda aktif değilseniz, yoksunuz demektir. Kurumsal sosyal medya yönetimi, markalama, içerik pazarlaması, web site yönetimi ve daha nice hizmetlerimiz için bize yazın. Nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, beraber başlayalım.

01.

Markalaşma

Yeni kurulacak bir işletmenin tüm markalaşma süreçlerini yürütüyoruz. İsim ve logo çalışmaları, dijital mecraların oluşturulması ve kurumsallaşma süreçlerinin tamamını sizler için çalışıyoruz. Dijital pazarlama stratejisini de oluşturarak dilerseniz size teslim ediyor, dilerseniz aşağıda sıraladığımız tüm hizmetleri vermeye ve beraber büyümeye devam ediyoruz.

02.

Sosyal Medya

Markanızın hedef kitlesinin bulunduğu ve bu hedef kitleye doğru şekilde ulaşabileceğiniz stratejilerle içerik pazarlamanızı oluşturuyoruz. Sosyal medya kanallarında kurumsallaşma süreçlerinizi yönetiyor ve moderasyon hizmetimizle müşterilerinizle iletişim kurmanızı da sağlıyoruz. Kısacası kanal kurulumu, içerik üretimi ve yönetimi yolunda daima sizinleyiz.

Üstelik oluşturduğumuz sosyal medya raporlarımızla ilerlemenizi anlık olarak takip edebilir, yeni stratejiler için daha cesur olabilirsiniz. 🙂

03.

WEB Hizmetleri

Bir markanın sadece kurumsal sosyal medya kanalları değil, her yönüyle ruhunu yansıttığı bir web sitesine de ihtiyacı vardır. Dilerseniz işletmenize özel yepyeni bir web sitesi tasarımı ve üretimi sürecinde yanınızda oluyor, dilerseniz mevcutta var olan sitenizi geliştirerek hedef kitlenize daha kalıcı, anlaşılır ve güvenilir bir imaj sergilemeniz için çalışıyoruz.

Tüm bunların yanında blog sayfanızda güncel ve size özel içerik üretimi yaparak, SEO çalışmaları ile de arama motorlarında organik olarak rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlıyoruz.

04.

Medya Planlama

Markanız için en doğru tanıtım hangisi?

Influencer Marketing, sosyal medya reklamları, Google Ads ya da 3. parti ortaklarımızın güvenilir mecralarında sesinizi duyurmanızı, daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Bunu sağlarken, bütçe+süreç optimizasyonuyla doğru anda doğru yerde olmanız için çalışıyoruz.

05.

Prodüksiyon

Dijital dünya odaklı profesyonel fotoğraf ve video prodüksiyon hizmetimizle, organik içerik üretiminize katkı sağlıyoruz.

Markanızın gerçek kimliğini göstermek artık çok daha kıymetli! Bırakın müşterileriniz doğru hizmetinizi görsün ve sizi o şekilde tercih etsin. Organik çekimlerle, dijital dünyada var olmanız daha kolay olacak. Bize güvenin. 🙂

06.

Proje Üretimi

Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri, sosyal medya çekilişleri, dijital kampanyalar ve çok daha fazlası…

Planladığımız kurgular ile potansiyel müşterilerinizi arttırırken, güven ve akılda kalıcılık kazanacaksınız.