2022’de Plagiarism’den Kaçınmak İçin Kullanabileceğiniz En İyi Araçlar

Plagiarism, kopya içerik anlamına gelir ve birçok blog yazarının karşılaştığı en yaygın sorundur. Bunu yanlışlıkla veya kasıtlı olarak yapmanız arasında hiçbir fark yoktur. Eğer yazınızda kopya içerik varsa, sitenizin arama motorlarındaki sıralamasını kesinlikle olumsuz yönde etkileyecektir.
sosyal medya

2022’de Mükemmel Bir LinkedIn Profili Nasıl Oluşturulur?

LinkedIn profiliniz, profesyonel markanızı oluşturmanız, başarılarınızı ve becerilerinizi sergilemeniz, diğer profesyonellerle birlikte içerik paylaşmanız ve meslektaşlarınızla bağlantı kurmanız için harika bir yerdir. 2022 yılında da mükemmel bir LinkedIn profili nasıl oluşturulur gelin beraber bakalım.

Mobil Uyumlu Web Sitesi Neden Önemli?

Data Reportal tarafından yayınlanan bir rapora göre, dünya genelinde 5.22 milyar benzersiz cep telefonu kullanıcısı var. Ayrıca Google Analytics verilerine göre de 2020'de, ABD web sitesi ziyaretlerinin %60'ından fazlası mobil cihazlardan gerçekleşmiştir. Diğer ziyaretlerin yalnızca %38'i masaüstü bilgisayarlar ve %3'ü tabletler tarafından gerçekleşmiştir.

Instagram Gönderilerinde Altyazı Nasıl Yazılmalıdır?

Instagram pazarlaması sadece görsellerle ilgili değildir. Bu yüzden, instagram hesabınızdaki takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız, sayfanızı kusursuz bir şekilde yönetmelisiniz. Sadece güzel görseller edinip bunları mükemmel bir şekilde düzenlediğinizde işiniz bitmiş olmuyor.

Kaçınılması Gereken 6 Dijital Pazarlama Hatası

Günümüzde dijital pazarlama stratejimizi belirlemenin birçok yolu mevcut. Bunlardan kimi gerçekten işe yarayacak doğru yollar, kimi yollar ise daha uzun, çetrefilli ve kimi zaman beklediğimiz dönüşü alamayacağımız yollar olabiliyor. Bahsettiğimiz ikinci yola sapmamanız için, kaçınılması gereken 6 dijital pazarlama hatasına beraber göz atalım.
SEO Uyumlu Alan Adı

SEO Uyumlu Alan Adı Seçmek İçin 7 İpucu

URL ve alan adları, arama motoru optimizasyonu ve marka değeri için hayati bir rol oynar. İster yeni bir iş kuruyor olun, ister yeni bir ürün grubu oluşturuyor olun; doğru alan adı seçimi, girişiminizin başarısını sağlayacak parametrelerden bir tanesidir. SEO uyumlu alan adı, arama trafiğinizi arttırmanıza gözle görülür bir şekilde yardımcı olur.

İşletmeler için Black Friday Pazarlama Stratejisi Nasıl Olmalıdır?

Son yıllarda Black Friday pazarlama stratejilerinin özellikle de e-ticaret sektörü üzerinde çok başarılı uygulamalarını görmeye başladık. Bu durum, rekabetin daha yaratıcı bir seviyeye çıktığı anlamına geliyor.
dijital-pazarlama

Dijital Pazarlama Stratejilerinizde Z Kuşağı için Neler Yapmalısınız?

Z kuşağını yakalayabilmeniz için sıkıcı dijital pazarlama stratejilerinizden fazlasını yapmalısınız. 1996 ve 2010 yılları arasında doğan bu nesil, fazlasıyla değer bilincine sahip ve bu yüzden değer yaratan markalara ilgi duyuyor.
İçerik pazarlaması

İçerik Pazarlaması Stratejinizi Planlarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

harika bir pazarlama stratejisidir. Bu sayede müşterilerinizin sorularını yanıtlayabilir ve sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak faydalı bilgiler sağlayarak onları markanıza çekebilirsiniz.