Instagram Gönderilerinde Altyazı Nasıl Yazılmalıdır?

Instagram pazarlaması sadece görsellerle ilgili değildir. Bu yüzden, instagram hesabınızdaki takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız, sayfanızı kusursuz bir şekilde yönetmelisiniz. Sadece güzel görseller edinip bunları mükemmel bir şekilde düzenlediğinizde işiniz bitmiş olmuyor.

Kaçınılması Gereken 6 Dijital Pazarlama Hatası

Günümüzde dijital pazarlama stratejimizi belirlemenin birçok yolu mevcut. Bunlardan kimi gerçekten işe yarayacak doğru yollar, kimi yollar ise daha uzun, çetrefilli ve kimi zaman beklediğimiz dönüşü alamayacağımız yollar olabiliyor. Bahsettiğimiz ikinci yola sapmamanız için, kaçınılması gereken 6 dijital pazarlama hatasına beraber göz atalım.
SEO Uyumlu Alan Adı

SEO Uyumlu Alan Adı Seçmek İçin 7 İpucu

URL ve alan adları, arama motoru optimizasyonu ve marka değeri için hayati bir rol oynar. İster yeni bir iş kuruyor olun, ister yeni bir ürün grubu oluşturuyor olun; doğru alan adı seçimi, girişiminizin başarısını sağlayacak parametrelerden bir tanesidir. SEO uyumlu alan adı, arama trafiğinizi arttırmanıza gözle görülür bir şekilde yardımcı olur.

İşletmeler için Black Friday Pazarlama Stratejisi Nasıl Olmalıdır?

Son yıllarda Black Friday pazarlama stratejilerinin özellikle de e-ticaret sektörü üzerinde çok başarılı uygulamalarını görmeye başladık. Bu durum, rekabetin daha yaratıcı bir seviyeye çıktığı anlamına geliyor.
dijital-pazarlama

Dijital Pazarlama Stratejilerinizde Z Kuşağı için Neler Yapmalısınız?

Z kuşağını yakalayabilmeniz için sıkıcı dijital pazarlama stratejilerinizden fazlasını yapmalısınız. 1996 ve 2010 yılları arasında doğan bu nesil, fazlasıyla değer bilincine sahip ve bu yüzden değer yaratan markalara ilgi duyuyor.
İçerik pazarlaması

İçerik Pazarlaması Stratejinizi Planlarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

harika bir pazarlama stratejisidir. Bu sayede müşterilerinizin sorularını yanıtlayabilir ve sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak faydalı bilgiler sağlayarak onları markanıza çekebilirsiniz.
isletmeler-icin-pinterest-rehberi

İşletmeler için Pinterest Rehberi

Pinterest, uzun zamandır pazarlama için en güçlü ve popüler sosyal medya uygulamalarından biri konumunda. Özellikle e-ticaret potansiyeli konusunda, platformun keşif ve satın alma davranışları üzerindeki etkisinin farkında olmak son derece önemli.
Sosyal Medya Pazarlama Trendleri

2022 Sosyal Medya Pazarlama Trendleri

Bu yazımızda sizler için olası 2022 sosyal medya pazarlama trendleri konusundan bahsettik. Gelin bu trendleri beraber inceleyelim. 
2022 Web Tasarım Trendleri

2022 Web Tasarım Trendleri

Web sitenizi daha modern bir hale getirmenin yollarını mı arıyorsunuz? Sitenizi güncellerken göz önünde bulundurmanız gereken 2022 web tasarım trendleri neler olabilir gelin beraber bakalım.
Dijital Pazarlamaya Giriş

Dijital Pazarlamaya Giriş Yapmak İçin İhtiyacınız Olan İlk 3 Tüyo

Dijital pazarlamaya giriş yaparak marka bilinirliğinizi arttırabilir ve dolayısıyla online satışlarınızı arttırabilirsiniz.